Споредете до 4 продукти:

Linglong LDO-986 13 R22.5 156/150K

13 R22.5 156/150K
Linglong
Linglong

Linglong LDO-98613 R22.5 156/150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
13
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
K
EAN:
6959956721832
ЕУ Етикета:
E
C
76 dB

Највисока цена:  353,2 €

Цена по парче

353,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  43,68 €

Назад кон врвот