Споредете до 4 продукти:

Linglong LDL831 285/70 R19.5 146/144M

Linglong

Linglong LDL831285/70 R19.5 146/144M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
146/144
Индекс на брзина:
M
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  270,9 €

Цена по парче

270,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  50 €

Назад кон врвот