Споредете до 4 продукти:

Linglong KXA 400 425/65 R22.5 165K

425/65 R22.5 165K
Linglong
Linglong

Linglong KXA 400425/65 R22.5 165K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
425
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
165
Индекс на брзина:
K
EAN:
8859291423331
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  496 €

Цена по парче

496 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  43,68 €

Назад кон врвот