Споредете до 4 продукти:

Linglong KXA 400 385/65 R22.5 160K

385/65 R22.5 160K
Linglong
Linglong

Linglong KXA 400385/65 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
4063021174996
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  376,6 €

Цена по парче

376,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  43,68 €

Назад кон врвот