Споредете до 4 продукти:

Linglong KWS 600 315/80 R22.5 158/150L

315/80 R22.5 158/150L
Linglong
Linglong

Linglong KWS 600315/80 R22.5 158/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
158/150
Индекс на брзина:
L
ЕУ Етикета:
D
A
72 dB

Највисока цена:  490,4 €

Цена по парче

490,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот