Споредете до 4 продукти:

Linglong KWS 600 315/70 R22.5 156/150L

315/70 R22.5 156/150L
Linglong
Linglong

Linglong KWS 600315/70 R22.5 156/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
8859291423096
ЕУ Етикета:
D
A
72 dB

Највисока цена:  459,6 €

Цена по парче

459,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот