Споредете до 4 продукти:

Linglong KWD 600 315/70 R22.5 156/150M

315/70 R22.5 156/150M
Linglong
Linglong

Linglong KWD 600315/70 R22.5 156/150M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
M
EAN:
8859291423928
ЕУ Етикета:
D
B
74 dB

Највисока цена:  384,8 €

Цена по парче

384,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  49,64 €

Назад кон врвот