Споредете до 4 продукти:

Linglong KWD 600 295/80 R22.5 152/148M

295/80 R22.5 152/148M
Linglong
Linglong

Linglong KWD 600295/80 R22.5 152/148M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
M
EAN:
8859291422969
ЕУ Етикета:
D
B
74 dB

Највисока цена:  385,9 €

Цена по парче

385,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  49,64 €

Назад кон врвот