Споредете до 4 продукти:

Linglong KTS 300 385/65 R22.5 164K

Linglong

Linglong KTS 300385/65 R22.5 164K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
164
Индекс на брзина:
K
EAN:
4053949984616
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  414,4 €

Цена по парче

414,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот