Споредете до 4 продукти:

Linglong KTS 300 315/80 R22.5 158/150L

Linglong

Linglong KTS 300315/80 R22.5 158/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
158/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
4053949984630
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  383,1 €

Цена по парче

383,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  43,68 €

Назад кон врвот