Споредете до 4 продукти:

Linglong KTS 300 315/60 R22.5 152/148L

Linglong

Linglong KTS 300315/60 R22.5 152/148L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
315
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
L
EAN:
4040658087813
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  439,5 €

Цена по парче

439,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот