Споредете до 4 продукти:

Linglong KTS 300 295/60 R22.5 150/147L

Linglong

Linglong KTS 300295/60 R22.5 150/147L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
295
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
150/147
Индекс на брзина:
L
EAN:
8859291422921
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  263,8 €

Цена по парче

263,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  50 €

Назад кон врвот