Споредете до 4 продукти:

Linglong KTD 300 315/60 R22.5 152/148L

315/60 R22.5 152/148L
Linglong
Linglong

Linglong KTD 300315/60 R22.5 152/148L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
315
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
L
EAN:
4040658087820
ЕУ Етикета:
E
B
75 dB

Највисока цена:  346,4 €

Цена по парче

346,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  43,68 €

Назад кон врвот