Споредете до 4 продукти:

Linglong KTD 300 295/80 R22.5 152/148M

295/80 R22.5 152/148M
Linglong
Linglong

Linglong KTD 300295/80 R22.5 152/148M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
M
EAN:
8859291422952
ЕУ Етикета:
E
B
75 dB

Највисока цена:  374,6 €

Цена по парче

374,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  49,64 €

Назад кон врвот