Споредете до 4 продукти:

Linglong KMA400 425/65 R22.5 165K

425/65 R22.5 165K
Linglong
Linglong

Linglong KMA400425/65 R22.5 165K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
425
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
165
Индекс на брзина:
K
EAN:
8859291427650
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  482,4 €

Цена по парче

482,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  43,68 €

Назад кон врвот