Споредете до 4 продукти:

Linglong KLT 200 205/65 R17.5 129/127J

Linglong

Linglong KLT 200205/65 R17.5 129/127J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
129/127
Индекс на брзина:
J
EAN:
8859291422709
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  143,4 €

Цена по парче

143,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,4 €

Назад кон врвот