Споредете до 4 продукти:

Linglong KLS 200 305/70 R19.5 148/145M

305/70 R19.5 148/145M
Linglong
Linglong

Linglong KLS 200305/70 R19.5 148/145M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
305
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
148/145
Индекс на брзина:
M
EAN:
8859291422990
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  266,4 €

Цена по парче

266,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  50 €

Назад кон врвот