Споредете до 4 продукти:

Linglong KLS 200 245/70 R17.5 136/134M

245/70 R17.5 136/134M
Linglong
Linglong

Linglong KLS 200245/70 R17.5 136/134M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
136/134
Индекс на брзина:
M
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  206,3 €

Цена по парче

206,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  50 €

Назад кон врвот