Споредете до 4 продукти:

Linglong KLS 200 235/75 R17.5 132/130M

235/75 R17.5 132/130M
Linglong
Linglong

Linglong KLS 200235/75 R17.5 132/130M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
132/130
Индекс на брзина:
M
EAN:
8859291422761
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  197,1 €

Цена по парче

197,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  50 €

Назад кон врвот