Споредете до 4 продукти:

Linglong KLD 200 265/70 R19.5 140/138M

265/70 R19.5 140/138M
Linglong
Linglong

Linglong KLD 200265/70 R19.5 140/138M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
140/138
Индекс на брзина:
M
EAN:
8859291422839
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  218,6 €

Цена по парче

218,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  50 €

Назад кон врвот