Споредете до 4 продукти:

Linglong KLD 200 225/75 R17.5 129/127M

225/75 R17.5 129/127M
Linglong
Linglong

Linglong KLD 200225/75 R17.5 129/127M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
129/127
Индекс на брзина:
M
EAN:
8859291425755
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  191 €

Цена по парче

191 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  50 €

Назад кон врвот