Споредете до 4 продукти:

Linglong Greenmax Winter UHP 255/45 R19 104H

Linglong

Linglong Greenmax Winter UHP255/45 R19 104H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
H
EAN:
6959956746620
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот