Споредете до 4 продукти:

Linglong GREENMAX 215/40 R16 86W

Linglong GREENMAX
Linglong GREENMAX
Linglong

Linglong GREENMAX215/40 R16 86W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
W
EAN:
6959956701414
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  46,2 €

Цена по парче

46,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,32 €

Назад кон врвот