Споредете до 4 продукти:

Linglong GREENMAX 215/30 R20 82W

Linglong GREENMAX
Linglong GREENMAX
Linglong

Linglong GREENMAX215/30 R20 82W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
215
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
W
EAN:
6959954725269
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  100,5 €

Цена по парче

100,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,26 €

Назад кон врвот