Споредете до 4 продукти:

Linglong FL300 650/55 R26.5 180A8

650/55 R26.5 180A8
Linglong
Linglong

Linglong FL300650/55 R26.5 180A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Linglong
Ширина:
650
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
26.5
Индекс на товар:
180
Индекс на брзина:
A8

Највисока цена:  1.330,5 €

Цена по парче

1.330,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот