Споредете до 4 продукти:

Linglong FL300 560/60 R22.5 165D

560/60 R22.5 165D
Linglong
Linglong

Linglong FL300560/60 R22.5 165D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Linglong
Ширина:
560
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
165
Индекс на брзина:
D

Највисока цена:  1.071,7 €

Цена по парче

1.071,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот