Споредете до 4 продукти:

Linglong FL300 500/60 R22.5 155D

500/60 R22.5 155D
Linglong
Linglong

Linglong FL300500/60 R22.5 155D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Linglong
Ширина:
500
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
155
Индекс на брзина:
D

Највисока цена:  894,7 €

Цена по парче

894,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  137,6 €

Назад кон врвот