Споредете до 4 продукти:

Linglong F860 295/80 R22.5 154/151M

Linglong

Linglong F860295/80 R22.5 154/151M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/151
Индекс на брзина:
M
EAN:
8859291421498
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  353,8 €

Цена по парче

353,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  49,64 €

Назад кон врвот