Споредете до 4 продукти:

Linglong ETT 100 445/45 R19.5 160J

Linglong

Linglong ETT 100445/45 R19.5 160J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
445
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
J
EAN:
8859291422594
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  464,5 €

Цена по парче

464,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот