Споредете до 4 продукти:

Linglong ETT 100 385/55 R22.5 156J

Linglong

Linglong ETT 100385/55 R22.5 156J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
385
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156
Индекс на брзина:
J
EAN:
8859291423249
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  508,2 €

Цена по парче

508,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот