Споредете до 4 продукти:

Landsail Qirin 990 225/45 ZR17 94W

Landsail

Landsail Qirin 990225/45 ZR17 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Landsail
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
6921109030269
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
66 dB

Највисока цена:  169,1 €

Цена по парче

169,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,15 €

Назад кон врвот