Споредете до 4 продукти:

King Meiler Sport 3 Реставрирани 245/45 R18 100W

King Meiler

King Meiler Sport 3 Реставрирани245/45 R18 100W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
King Meiler
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
W
EAN:
4037392145022

Највисока цена:  € 54,1

Цена по парче

€ 54,1

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  € 2,84

Назад кон врвот