Споредете до 4 продукти:

Kabat Supra Rib 6.00 D16

6.00 D16
Kabat

Kabat

Kabat Supra Rib6.00 D16

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
EAN:
5901765100293

Највисока цена:  82,2 €

Цена по парче

82,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот