Споредете до 4 продукти:

Kabat SGP-04 9.5 D24

Kabat

Kabat SGP-049.5 D24

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
9.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
EAN:
5901765100774

Највисока цена:  230,7 €

Цена по парче

230,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,9 €

Назад кон врвот