Споредете до 4 продукти:

Kabat SGP-04 13.6 D28

Kabat

Kabat SGP-0413.6 D28

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
13.6
Конструкција:
D
Дијаметар:
28

Највисока цена:  501,3 €

Цена по парче

501,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  73,45 €

Назад кон врвот