Споредете до 4 продукти:

Kabat SGP-04 11.2 D24 116A6

Kabat

Kabat SGP-0411.2 D24 116A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
11.2
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
A6
EAN:
5901765100446

Највисока цена:  320,8 €

Цена по парче

320,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  57,68 €

Назад кон врвот