Споредете до 4 продукти:

Kabat IMP-01 4.00 D8 57A4

Kabat

Kabat IMP-014.00 D8 57A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Kabat
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
A4
EAN:
5901765100002

Највисока цена:  23,1 €

Цена по парче

23,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот