Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo TM+S244 CAZADOR Реставрирани 175/65 R14 90/88T

Insa Turbo

Insa Turbo TM+S244 CAZADOR Реставрирани175/65 R14 90/88T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
90/88
Индекс на брзина:
T
EAN:
8433739018992

Највисока цена:  98,9 €

Цена по парче

98,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот