Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo K2 M/T Реставрирани 265/70 R16 112Q

Insa Turbo

Insa Turbo K2 M/T Реставрирани265/70 R16 112Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8433739035135

Највисока цена:  213,1 €

Цена по парче

213,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  22,1 €

Назад кон врвот