Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 235/45 ZR18 98Y

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120
Hankook

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120235/45 ZR18 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563352848
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  120,50 €

Цена по парче

120,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,65 €

Назад кон врвот