Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A 295/35 ZR22 108Y

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A295/35 ZR22 108Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
295
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563355283
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
73 dB

Највисока цена:  208,40 €

Цена по парче

208,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 6,84 €

Назад кон врвот