Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A 265/45 ZR20 108Y

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117A265/45 ZR20 108Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563407340
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
73 dB

Највисока цена:  179,50 €

Цена по парче

179,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,50 €

Назад кон врвот