Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 275/35 ZR19 100Y

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117275/35 ZR19 100Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563326993
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
A
72 dB

Највисока цена:  175,70 €

Цена по парче

175,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,29 €

Назад кон врвот