Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 265/35 ZR18 97Y

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117265/35 ZR18 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563326924
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
A
72 dB

Највисока цена:  126,80 €

Цена по парче

126,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,20 €

Назад кон врвот