Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 235/40 ZR18 95Y

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117235/40 ZR18 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563327136
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
A
71 dB

Највисока цена:  97,50 €

Цена по парче

97,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,91 €

Назад кон врвот