Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3X K125A 225/55 R18 98V

225/55 R18 98V
Hankook
Hankook

Hankook Ventus Prime 3X K125A225/55 R18 98V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563437453
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  33,63 €

Цена по парче

100,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,15 €

Назад кон врвот