Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra LT RA18 165 R14 97/95Q

Hankook Vantra LT RA18
Hankook Vantra LT RA18
Hankook Vantra LT RA18
Hankook

Hankook Vantra LT RA18165 R14 97/95Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
165
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
97/95
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8808563331102
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  62,80 €

Цена по парче

62,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,65 €

Назад кон врвот