Споредете до 4 продукти:

Hankook RW06 195/65 R16 104/102T

Hankook RW06
Hankook RW06
Hankook

Hankook RW06195/65 R16 104/102T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563303017
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
E
73 dB

Највисока цена:  90,20 €

Цена по парче

90,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,15 €

Назад кон врвот