Споредете до 4 продукти:

Hankook RW06 175/65 R14 90/88T

Hankook RW06
Hankook RW06
Hankook RW06
Hankook

Hankook RW06175/65 R14 90/88T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
90/88
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563367156
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
E
73 dB

Највисока цена:  69,90 €

Цена по парче

69,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,35 €

Назад кон врвот