Споредете до 4 продукти:

Hankook Optimo K715 145/60 R13 66T

Hankook Optimo K715
Hankook Optimo K715
Hankook Optimo K715
Hankook

Hankook Optimo K715145/60 R13 66T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
145
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
66
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563313139
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
G
E
69 dB

Највисока цена:  53,60 €

Цена по парче

53,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,03 €

Назад кон врвот